מתנות לפסח לגני ילדים

חג פסח הוא חג משמעותי עבור גני ילדים, הן הגננות והילדים. ראשית, יש לחג הזה משמעות רבה מבחינה היסטורית, דתית, מסורתית, שנית, זהו חג במהלכו נפרדים הגננות והילדים לתקופה יחסית ארוכה במונחים שלהם, שלוש, זהו חג שיש לו לא רק משמעות היסטורית ודתית אלא מדובר גם בחג האביבי, ומרבית הילדים אוהבים את האביב והקיץ, הרי בתקופה הזאת הם יכולים לצאת החוצה ולשחק עם ההורים ובני משפחה.

על כן, כאשר קונים מתנות לפסח לגני ילדים, אפשר בהחלט לחלק את המתנות לשניים. מצד אחד,אפשר לרכוש מתנות שיש להן משמעות דתית או היסטורית שקשורה לחג, ומצד שני, אפשר לרכוש מתנות אשר מתאימות לאביב ולקיץ. כך משלבים בין שני המאפיינים של החג במתנות או שבוחרים מסלול מסוים והולכים על פיו.

אנחנו רוצים להציג בפניכם מספר רעיונות למתנות לפסח לגני ילדים אשר כל ילד וכל הורה ישמח לקבל. כאמור, נציג כאן מתנות שיתאימו גם לרעיון הדתי של החג וגם לרעיון של פסח כחג האביב.

מתנות שמתאימות לרוח המסורתית של החג

הגדה של פסח – אין דבר יותר טיפוסי מזה לחג הפסח, הגדה בכריכה יפה עם תמונות של הילד או של כל ילדי הגן, אם תדעו לשמור עליה, היא תשרת אתכם הרבה אחרי שהילד יעזוב את הגן ויעלה לבית הספר.

כיסוי מצוות – כיסוי ייחודי עם רקמה יפה, תמונה של הילד או טקסט מסוים. אין ספק שזה יכול להיות מאוד מרשים ומעורר עניין על שולחן הסדר.

כוס אליהו הנביא – כוס לאליהו הנביא שהילד נותן לו במתנה, עם תמונה שלו מודפסת עליו. עם כוס כזו, תהיו בטוחים שאליהו הנביא יופיע רק אצלכם.

מגנט מיוחד בדמות מצה – מדובר על מגנט אשר ברקע שלו יש תמונה של מצב עליה מוטבעת תמונה של הילד. המגנט יכול להיתלות על המקרר או בדלת הכניסה. המגנט גם יכול להכיל מספר מילים אישיות של הגננת על הילד.

כיסוי לאפיקומן – כיסוי עם תמונה של הילד שיתאים לאפיקומן, כך הילד ירצה להתאמץ הרבה יותר בשביל למצוא אותו.

מתנות שמתאימות לחג האביב

מגבת ים – מה זה אביב אם לא ללכת לים? אז מגבת עם רקמה מיוחדת שמבשרת את חג האביב, זה מה שהילד ישמח לקבל.

בקבוק מים מפלסטיק צבעוני – באביב הולכים לבריכה, בבריכה הילד צריך לשתות, אז נקנה לו בקבוק מים צבעוני מיוחד לרגל חג האביב.

פריזברי – צלחת מעופפת איתה הילד יוכל לשחק עם בני משפחתו. יכולה להיות צלחת מעופפת רגילה ויכולה להיות צלחת בעיצוב מיוחד.

תיק לבריכה – אם כבר קנינו לילד שורה של דברים לבריכה, למה שלא נשים הכל בתוך תיק יפה, עם תמונה של הילד. התיק יכול לשמש את הילד כשהוא הולך לבריכה וכן בסיטואציות אחרות.