תנור אפיה משולב

תנור אפיה הוא אחד ממוצרי החשמל השכיחים ביותר במטבח, והיום אי אפשר בלי תנור אפיה למטרות שונות. עם השנים תנור החשמל התפתח וכיום אנו רואים מבחר גדול של דגמים ועיצובים המותאמים לצרכיו השונים של המשתמש. לאחרונה מתחזקת ההשערה שתנורי אפיה משולבים הם הטרנד הבולט וניתן למצוא אותם בחנויות למוצרי החשמל בשלל צבעים ועיצובים.

התנור המשולב ניצב על הרצפה ומעליו קיימים כיריים המאפשרים גישה נוחה וקלה יותר. לתנור המשולב יש מגוון פעולות עיקריות והן:

אפיית טורבו – מדובר על מאוורר קבוע בתוך התנור המפזר חום בצורה שווה בתא האפייה.

אפייה רגילה – החום המפוזר בתנור הוא בטמפרטורה רגילה ופעולה זו מתאימה בעיקר להכנת עוגות, צלייה, פשטידות ועוד. מדובר על פעולה איטית שלוקחת זמן ומאפשרת זרימת חום טבעית.

תנור עם שני תאים – מי ששומר כשרות ומקפיד על הפרדה יכול ליהנות מפעולה זו.

גריל – החום בפעולה זו הוא מדויק ישירות על המזון ומתאים בעיקר לקלייה, וצלייה של נתחי בשר. ועוד

איך יודעים באיזה תנור לבחור?

לכל אחד יש את הצרכים שלו וכך גם בתחום בישול ואפייה, כל אחד יודע מה הוא אוהב לבשל ובאיזו תדירות, ולכן כאשר רוצים לרכוש תנור אפיה משולב יש לבדוק את הפונקציות והפעולות הנמצאות בתנור, יש להתאים את סוגי הפעולות הרלוונטיים שיוכלו לשמש אתכם לאורך זמן ובכך לקנות את התנור המתאים לכם. שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון וזה גודל התנור, ישנם תנורי אפיה שהם גדולים וכפולים במידה ואין לכם צורך באחד כזה פשוט מאד לא צריך לקנות אותו. ומה לגבי מחיר? ובכן גם פה יש לברר היטב מה מחירו של תנור משולב והאם המחיר כולל אחראיות ואיזו אחראיות יש על התנור.

לפני שמגיעים אל חנות מוצרי החשמל כדאי לשבת בבית ולבדוק את כל הדברים הללו ולסכם הן מבחינת גודל, סוגי פעולות רצויות בתנור, וכמובן מה המחיר המקסימלי שאתם יכולים לשלם עבור תנור אפיה משולב, לאחר מכן להגיע מוכנים וממוקדי מטרה ברכישה נבונה ומושכלת של תנור אפיה איכותי ומקצועי שישרת אתכם.