מנעולן בבת ים

הזמנת שירותי מנעולן בבת ים היא נפוצה, כיום בכל מקום בארץ קיימים שירות שכזה הפועל במהירות וביעילות. כאשר ברוב המקרים מדובר על פריצת מנעול או החלפת מנעול, אבל ישנם גם מקרים מורכבים יותר שעל בעל המקצוע לדעת ולייצר מצב שבו יוכל לסייע. ישנם המון סיבות לצורך בהזמנת מנעולן כמו: איבוד מפתח, המפתח נשבר בתוך המנעול, הדלת נטרקה ואין אפשרות להיכנס הביתה.

התעריפים המקובלים לתשלום עבור עבודת פריצה

כאמור קיימות סיבות רבות להזמנת שירותי מנעולן אבל כיצד נדע בדיוק מה עלות של שירות כזה או אחר? האם יש תעריפי תשלום שונים בין החלפת מנעול? שבירת מפתח? החלפת צילינדר וכן הלאה?

החלפת מנעול – מנעולן מקצועי יודע בדיוק כיצד לבצע את עבודת החלפת המנעול, כיום ישנם סוגי דלתות רבים ואותו מנעולן צריך להבין ולאתר בדיוק מה עליו לעשות וכיצד להחליף את המנעול. אבל קיים הבדל בין החלפת מנעול מקורי ולבין החלפת מנעול שאינו מקורי המחירים המקובלים להחלפת מנעול: עבור מנעול מקורי התשלום יהיה בין 500-800 ₪ . החלפת מנעול לא מקורי :350-550 ₪.

פריצת דלת – גם תופעה זו נפוצה כיום ואנו רואים יותר ויותר אנשים המזמינים שירותי פריצה מקצועית. ובכן אם מדובר בפריצת מנעול מדלת פלדה המחיר ינוע: 250-400 ₪. אם מדובר על דלת עץ המחיר יהיה: 150-350 ₪. ואם נשארתם בחוץ והדלת נטרקה תצטרכו להיפרד מסכום של : 150-350 ₪.

החלפת צילינדר – גם זוהי תופעה שיכולה לקרות לעיתים קרובות ולכן חשוב מאד להזמין שירותי פריצה מקצועיים. החלפת צילינדר בדר"כ מתרחשת כאשר אבד המפתח, או במידה ועברתם לדירה חדשה ואתם רוצים להיות בטוחים ולהחליף צילינדר חדש.

החלפת צילינדר סטנדרטי העלות תהיה 250-500 ₪

החלפת צילינדר מורכב 350-600 ₪

חשוב מאד להזמין באופן מיידי שירותי מנעולן הקרוב למקום המגורים, יחד עם זאת מנעולן חייב להיות מקצועי עם אישור מוסמך לפעילותו. מנעולנים מקצועיים יש להם אישור מוסמך מהמשטרה שהם יכולים לבצע פריצות מבוקרות, והחלפת מנעולים לכן לפני שמזמינים שירותי מנעולן יש לברר את הנושא הזה בדייקנות.