בושם אברקרומבי

כאשר בוחרים בושם חשוב לבחור אותו בקפידה, לפי הניחוח שלו , עיצוב הבקבוק וכמובן המחיר שלו. אחד הבשמים שמובילים כיום בתחום הבישום לגברים הוא בושם של המותג אברקרומבי. מדובר על בושם יוקרתי ואיכותי שגברים רבים משתמשים בו ולא מוכנים להחליף אותו. הניחוחות שלו מיוחדים כי הם חושניים מאד. אי אפשר להתעלם מנוכחותו של בושם זה , וזו הייחודיות שבו.

ניחוח שמתאים לכל רגע

בושם אברקרומבי הוא כזה שמתאים לכל רגע נתון, זה לא משנה אם זה עתה יצאתם לפגישת עבודה, או שאתם מתכוננים לערב מרגש ומהנה עם חברים הבושם יעשה את העבודה. הוא נשאר זמן רב על העור ובהחלט יכול לשרת אתכם לזמן רב.

אם בעבר תחום הבישום היה מעט מאחור , הרי שכיום הוא בקדמת הבמה וניתן למצוא שלל גדול של בשמים לגברים בניחוחות שונים. אבל הבושם המוביל ביותר בתחום הבישום הוא ללא ספק אברקרומבי.

הדגמים המובילים

גם בבושם אברקרומבי יש דגמים וסוגים שונים הפופולאריים בניהם:

Abercrombie Fitch Fierce  בושם עמיד לאורך זמן ומשלב בתוכו ניחוח של הדרים המעניק תחושת רעננות מירבית.

Fierce Confidence –  ריח בלתי נשכח ונעים.

Abercrombie Fitch Fierce –  ריח המשדר עצמתיות שאי אפשר להתעלם ממנה, יחד עם זאת הריח נשאר להרבה זמן ומהפנט את כל הסובבים.

גם המחירים של הבושם הזה הם לא בשמיים וניתן למצוא בכל החנויות השונות בתחום הבישום אם זה בחנויות הפארם או באתרים מובילים בתחום.

איכות בעצמת הבישום

אם אתם מחפשים בושם איכותי לגבר שיחזיק שעות רבות על העור, או אתן מחפשות מתנה לגבר שלא ישכח זמן רב , ללא ספק בושם אברקרומבי בהחלט יכול להיות מתנה נפלאה ויוקרתית. אוהבים מראה יוקרתי, בגדים בסטייל ונעליים בהתאמה זה נפלא, אך אל תשכחו גם את הבושם שייצור שלמות במראה ובריח. כך אתם יוצאים בסגנון ייחודי ומנצח.

חשיבות בחירת הבושם לגבר היא לא דבר של מה בכך ויש לבחור בקפידה את הריח הנכון , גם בהתאם לאופי וגם בהתאם לאיכות והבושם הזה יוצר את המראה הנכון עם הריח המושלם.